reklama
reklama
31. 1. 2013 | poslední aktualizace: 31. 1. 2013  11:04

Huisman pomůže zaměstnancům přestat kouřit

Profesionální pomoc u České koalice proti tabáku zařídila svým zaměstnancům společnost Huisman.

Pracovníci, kteří se rozhodnout skoncovat s kouřením, mohou zdarma absolvovat konzultace a získat také příspěvek na nikotinovou náhradu. V první fázi se do projektu přihlásilo 12 zaměstnanců. Další ještě mohou přibýt, kapacita je neomezená.

Ve společnosti Huisman je kouření povoleno na několika vyhrazených místech a pouze v době přestávek. Jinak platí plošný zákaz kouření. „ Bezpečnost a zdraví zaměstnanců jsou pro nás důležité a s tím souvisí zajištění maximální bezpečnosti na pracovišti a také pomoc se zdravým životním stylem. Řada kuřáků chce s tímto zlozvykem přestat, ale často nevědí jak postupovat a chybí jim správná motivace. Proto jsme se rozhodli jim pomoci a věříme, že pod dohledem profesionálů tento boj vyhrají,“ řekl PR zástupce společnosti Huisman Vojtěch Bednář.

Klikli jste na článek, který patří do předplatitelské sekce IHNED.cz
Chcete si přečíst celý článek?
Moderní řízení
Moderní řízení je měsíčník poskytující výběr zahraničního i domácího know-how z oblasti organizace a řízení, manažerských dovedností a řízení lidských zdrojů. Informuje o nových trendech v řízení, přináší analýzy a výsledky výzkumů, případové studie, zkušenosti z řízení podniků, profily manažerů. Věnuje se i otázkám životního stylu, kariéry a vzdělávání manažerů.
Business Spotlight
Časopis Business Spotlight obsahuje témata z mezinárodního byznysu, managementu, interkulturní komunikace, business skills, networkingu, kariéry. Poskytuje jazykové vybavení pro klíčové komunikativní dovednosti. Součástí časopisu je učitelský leaflet Business English in the classroom a interaktivní webová stránka www.business-spotlight.cz.
Právní rádce
Právní rádce je odborným titulem v segmentu právní problematiky pro střední a vyšší management firem a zástupce právnických povolání. Jeho primárním zaměřením je poskytovat informace ze všech oborů práva, které souvisí s podnikáním a řízením firmy. Důraz je kladen zejména na obchodní, finanční a pracovní právo. Je platformou pro komunikaci advokátů, firemních právníků a dalších zástupců právních profesí. Součástí předplatitelského servisu je i elektronický newsletter PR.
reklama

Komentáře

Co se děje kolem NOZu

"Toto ustanovení nového občanského zákoníku může mít dva výklady. Který je ten správný, se dozvíme... 
Jan Januš

Velký bratr

Ve známém rozsudku Schmidberger se kdysi Soudní dvůr EU vypořádal s delikátním problémem vztahu... 
Michal Tomášek

Ten termín nedodržujte. Vždyť je jen na papíře

Máme za sebou další magické datum spojené s rekodifikací soukromého práva. Začátek letních prázdnin... 
Jan Januš
reklama
reklama
reklama