Markéta Hinková  Senior Consultant M.C.TRITON
Markéta Hinková Senior Consultant M.C.TRITON
autor: HR Management

Dramaturgie HR Meetingu byla velmi promyšlená, jednotliví vystupující přiblížili problematiku strategického náboru a rozvoje pracovní síly ze všech úhlů pohledu.
Milan Novák, Managing Director CEE, Grafton Recruitment seznámil posluchače se situací na globálním pracovním trhu, očekávaným demografickým vývojem a s nejnovějšími trendy v hledání talentů. Toto téma doplnil Jakub Hejsek, Manager EU Organizational Development společnosti Philip Morris praktickým příklad toho, jaká je obchodní strategie společnosti Philip Morris a její strategické plánování pracovní síly. K získání a udržení klíčových zaměstnanců ve firmě slouží řada nástrojů pro zvýšení zaměstnavatelské atraktivity, a právě o nich hovořila Markéta Hinková Senior Consultant M.C.TRITON.

Problematiku doplnili zajímavými a konkrétními vystoupeními Libor Mertl, ředitel společnosti ComAp, která se pravidelně umísťuje na předních místech ankety Best Employers, a René Hellebrand, HR Business Partner ABB.
Řadu zajímavých podnětů přinesla i prezentace Nataši Randlové, která se věnovala nejnovějším změnám v pracovně právní legislativě.
Třetí ročník HR Meetingu podpořili jako hlavní partner Grafton Recriutmens, odbornými garanty byly Aon Hewitt a MC Triton, partnery pak společnosti Ron, Vema, Klub personalistů ČR, o.s., a OKsystem.

 

Prezentace přednášejících ke stažení (ve formátu PDF, pouze pro účastníky konference):

Situace na pracovním trhu, demografický vývoj a nejnovější trendy v hledání talentů. Studie –  Milan Novák, Managing Director CEE, Grafton Recruitment

Obchodní strategie společnosti a strategické plánování pracovní síly. Příklad Philip Morris - Jakub Hejsek, Manager EU Organizational Development, Philip Morris

Nástroje zvýšení zaměstnavatelské atraktivity - Markéta Hinková  Senior Consultant M.C.TRITON

Rozvoj multikulturních inženýrských center - René Hellebrand, HR Business Partner ABB

Propojení strategie a kultury ve společnosti ComAp - Libor Mertl, ředitel, ComAp

Autoři: Lenka Smrčková