Univerzita Tomáše Bati Zlín
Univerzita Tomáše Bati Zlín

 

Letošní již šestý ročník odborné konference je tematicky zaměřen na problematiku chaosu a řádu v projektech a na osobnostní rozvoj. Kromě standardních bloků přednášek akce nabídne návštěvníkům možnost účastnit se interaktivních a vzdělávacích workshopů.
Konferenci letos podpoří svým vystoupením řada uznávaných a známých osobností, které se společně s dalšími experty a odborníky podělí o své znalosti a zkušenosti v oblasti projektového řízení, aby posílili jeho rozvoj a popularizaci v České republice. Vystoupí například ekonom Prof. Ing. Milan Zelený, M.S., Ph.D., z americké Fordham University, kouč vrcholových manažerů Pepper de Callier, ředitelka divize Nová média České televize Mgr. Pavlína Kvapilová, prezident České asociace kuchařů a cukrářů České republiky a šéfkuchař hotelu InterContinental Bc. Miroslav Kubec, sociolog PhDr. Vojtěch Bednář. Nebudou chybět ani experti a uznávané autority z oblasti projektového řízení Ing. Branislav Lacko, CsC., RNDr. Zdenko Staníček, Ph.D. a Ing. Josef Hajkr, Ph.D., MBA, zástupci Společnosti pro projektové řízení, o.s., zastřešující organizace projektových manažerů v ČR (SPŘ). Na konferenci vystoupí i nevidomý a přesto profesně úspěšný projektový manažer Michal Rada z Akademie věd, který řídí rozsáhlé a významné projekty pro Ministerstvo vnitra ČR. Představí se také projektoví manažeři z velkých společností a odborníci zaměření na osobnostní a kvalifikační rozvoj.


Konferenci projektový management 2013: chaos vs. řád pořádá Společnost pro projektové řízení, o. s., zastřešující organizace projektových manažerů v České republice, ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cílem je popularizovat a rozvíjet projektovou kulturu v ČR a aktivně podporovat studenty a mladé projektové manažery. Konference je díky svému ucelenému odbornému obsahu a netradičnímu formátu nejnavštěvovanější akcí v oblasti projektového řízení v ČR.
Více informací o konferenci: www.konferencepm.cz

Autoři: TZ