Měsíčník Moderní řízení připravuje společně s Dopravním vzdělávacím institutem konferenci "Práce podle Ypsilon... aneb mladí do našich řad!", která se zaměří na pracovní potřeby nastupující generace.

Takzvaní mileniálové budou již v brzké době tvořit dominantní skupinu celého pracovního trhu. Už nyní ovládají podnikové služby a výrazně zvyšují kariérní nároky na zaměstnavatele. "Naučme se pracovat s mileniály. A naučme je pracovat s námi," zní podtitul konference, na které vystoupí třeba youtuber a vloger Kovy anebo generální ředitel Českých drah Pavel Krtek.

ROZHODUJE FIREMNÍ KULTURA I VZDĚLÁVÁNÍ

Nastupující generace zná svou cenu a má co nabídnout. Podle mnohých ovlivňuje nepochopení generace Y celý proces řízení zaměstnanců a jejich samotného náboru.

Konference proto představí v netradičním formátu potřeby dvou odlišných "věkových skupin". Bude se probírat stabilita, loajalita i flexibilita. Na řadu také přijde několik klíčových otázek:

- Jsou opravdu líní?
- Jak moc času trávní na internetu a co čtou?
- Opravdu nutí zavedené zaměstnavatele pochopit jejich životní styl a přizpůsobit jim pracovní podmínky?
- Zajímají se o veřejné dění a jsou věrní značkám a firmám?
- Jak vůbec porozumět generaci Y a přizpůsobit se jí?

V průběhu konference zazní praktické příklady z firem, které se mezigeneračního rozdílu nebojí a udávají trendy. Zástupci generace Y pak vystoupí v několika klíčových příspěvcích a poodhalí svůj názor na život, práci, byznys i trávení volného času. Součástí konference bude také interaktivní propojení publika s řečníky a zapojení do debaty.

"Život podle Ypsilon" se koná již 12. listopadu v pražské La Fabrice. Předplatitelé jakéhokoliv titulu mediálního domu Economia mají 15% slevu na vstupné.

Více informací na events.economia.cz.

Autoři: