HR Meeting 2018
HR Meeting 2018
autor: Economia

Magazín pro manažery a personalisty Moderní řízení pořádá 29. května devátý ročník svého HR meetingu v nádherném industriálním prostoru La Fabrika v Praze Holešovicích. Více než patnáct řečníků na něm představí nejnovější trendy v řízení lidí a firemní kultury. Po dopoledních vystoupeních se všichni hosté budou moci zúčastnit praktických hodinových workshopů, kde se bude probírat psychické zdraví zaměstnanců nebo budoucí propojení lidské práce s robotickou.

Mezi řečníky se objeví výrazné osobnosti HR světa, jako například Američanka Sarah Cuthill, vedoucí týmu zaměřeného na transformaci pracovní síly společnosti Deloitte, nebo Němec Frank Kohl-Boas, bývalý vedoucí HR Googlu pro severovýchodní, střední a východní Evropu, který předtím pracoval také pro Unilever, Shell a Coca-Colu.

Česko zastupují například Stanislav Gálik, ředitel inovací pro AAA Auto, s  přednáškou na téma Inovace a zaměstnanci nebo Petra Vaškových, produktová ředitelka Kiwi.com, která bude mluvit o tom, jak se mění postavení zaměstnanců, pokud firma přeroste původní start-up.

Konference potrvá od půl deváté až do půl šesté večer a návštěvníky čeká celý den plný informací, inspirace a skvělého servisu. Poslední volná místa je možné si registrovat přes webovou stránku hrmeeting.cz.

Autoři: red