Kolaz APRA BeFunky Collage
Kolaz APRA BeFunky Collage
autor: Michael Tomeš

Generální shromáždění APRA zvolilo 31. ledna novou výkonnou radu Asociace PR agentur (APRA). Novým předsedou se stal na další dva roky Patrik Schober z Pram Consulting, který v čele sdružení nahradil Jana Kučmáše z agentury AMI Communications. Vedle personálních změn se členové APRA dohodli také na tom, že nově umožní vstup do asociace také komunikačním oddělením firem. Ty se mohou stát přidruženými členy. 

„Na zavedení změny jsme se připravovali už celý minulý rok. Oslovili jsme přibližně 15 společností ze strany zadavatelů a řešili s nimi, co by jim členství mělo přinést. Velká většina z nich má o něj zájem a mým cílem je, aby k tomu došlo v prvním pololetí letošního roku,“ říká v rozhovoru pro MAM Patrik Schober (na obrázku dole). „Otevření se dalším profesionálům z oboru je významnou změnou asociace po dvaceti letech jejího fungování na trhu. Slibujeme si od toho profesionalizaci celého oboru,“ doplňuje Jan Kučmáš.

MTF 4598 mensi

Dalšími prioritami Patrika Schobera v čele APRA jsou pokračování PR Summitu, který by měl být nadále velkou oborovou konferencí, a ještě větší profesionalizace České ceny za PR. Ta se od letošního roku přejmenuje na Lemur Česká Cena za PR. „Většina oborových soutěží má svá jména, proto jsme vymysleli označení Lemur jakožto pradávný symbol komunikace,“ říká Patrik Schober.

MAM 5

V čísle dále najdete:

  • Otevřené společnosti jsou marketingový supermagnet

  • Aký bol letos Super Bowl?

  • Retail summit: Hypermarketiy jsou za zenitem 

  • Místo prodeje: Retail v éře zážitků

Aktuální tištěné číslo si můžete nechat doručit až do schránky prostřednictvím SMS objednávky. Stačí od pondělí 11.2. 2019 poslat textovou zprávu ve tvaru MAM Jméno Příjmení Ulice Město PSČ na číslo 90211. Cena za tuto prémiovou SMS je 99 Kč + cena za odeslání SMS podle vašeho tarifu, službu technicky zajišťuje ATS Praha.

Předplatné objednávejte na adrese chcimam.cz